OPMM Promocje

Ogólnopolski Przegląd Malarstwa Młodych PROMOCJE, organizowany przez Galerię Sztuki w Legnicy może pochwalić się ponad 30-letnią tradycją, będąc tym samym jedną z najstarszych tego typu imprez w Polsce, kierowaną do absolwentów wyższych uczelni artystycznych. Dziękujemy Państwu za jej wsparcie i udział Waszych studentów – dla części z nich udział w legnickim konkursie był początkiem dojrzałej drogi twórczej i jednym z pierwszych sukcesów w artystycznym życiu.

Z wyjątkiem pandemicznej przerwy, Konkurs organizowany był każdego roku – nadszedł jednak czas na zmianę i niniejszym pragniemy poinformować, że Ogólnopolski Przegląd Malarstwa Młodych PROMOCJE będzie odbywał się w formule biennale i odbywać się będzie co dwa lata. OPMM PROMOCJE od lat cieszy się bardzo dużą popularnością wśród młodych malarzy z całej Polski. Przygotowanie tak dużej, przeglądowej prezentacji malarstwa jest ogromnym przedsięwzięciem organizacyjnym. Decyzja o zmianie formuły Przeglądu została podyktowana w znacznej mierze tymi względami – wierzymy, że system dwuletni pozwoli nam na jeszcze lepszą organizację wydarzenia.

Najbliższa edycja OPMM PROMOCJE –  już jako biennale – odbędzie się w 2025 roku. Mamy nadzieję, że spotka się ona z nie mniejszym niż zwykle zainteresowaniem, a Legnica pozostanie dla młodych artystów miejscem szczególnym.

Potencjalnych uczestników PROMOCJI 2025 zachęcamy do zgłaszania się poprzez pocztę e-mailową na adres: promocje@galeria.legnica.eu

 

31. Ogólnopolski Przegląd Malarstwa Młodych PROMOCJE 2023

30. Ogólnopolski Przegląd Malarstwa Młodych PROMOCJE 2021

E-mocje!

29. Ogólnopolski Przegląd Malarstwa Młodych PROMOCJE 2019

28. Ogólnopolski Przegląd Malarstwa Młodych PROMOCJE 2018

27. Ogólnopolski Przegląd Malarstwa Młodych PROMOCJE 2017

26. Ogólnopolski Przegląd Malarstwa Młodych PROMOCJE 2016

25. Ogólnopolski Przegląd Malarstwa Młodych PROMOCJE 2015

 

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Facebook
YouTube
Instagram
Skip to content